angielski przez Internet>> WEJDŹ DO STREFY PREMIUM - ZASMAKUJ PRZYSZŁOŚCI <<


NEXPRESSO PREMIUM - ZAMÓW DOSTĘP - OSZCZĘDZAJ
REWOLUCJA W DOSTĘPIE DO CYFROWYCH PUBLIKACJI
Mamy dla Ciebie specjalny dostęp do bazy naszych cyfrowych publikacji: dostęp Premium, na zasadzie kart pre-paid. Jako zarejestrowany członek Klubu Nexpresso, możesz wykupić dostęp do strefy Premium, w czterech wariantach:


:: BRĄZOWYM ::: ::: SREBRNYM ::: ::: ZŁOTYM ::: ::: PLATYNOWYM ::

NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP BRĄZOWY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP SREBRNY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP ZŁOTY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP PLATYNOWY - OSZCZĘDZAJ


Cała kwota zakupu dostępu zostaje przekazana na Twoje konto Premium w formie punktów do wykorzystania, na preferencyjnych zasadach.
  • Wybierasz z naszej oferty 1,5 tys. publikacji - co chcesz i kiedy chcesz - masz pełną dowolność przy pobieraniu produktów w ramach wykupionego dostępu.
  • Oszczedzasz nawet do 80% w stosunku do wersji tradycyjnej
  • Korzystasz z ofert i promocji specjalnych.

piątek, 1 maja 2009

Last minute - wszystkie kryminały audio taniej o 20%

Last minute - poznaj więcej szczegółów W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com otwieramy niezwykłe biuro podróży dla osób o "mocnych nerwach", z zamiłowaniem do sensacji i uzależnionych od wysokiej dawki adrenaliny! Wszystkie nasze "wycieczki" realizujemy w formie książek audio.

Tylko teraz kupując 3 dowolne książki audio z kategorii kryminał i sensacja, kupisz je 20% taniej, a czwartą dostaniesz gratis.

W trakcie składania zamówienia wpisz kod uprawniający do 20%rabatu

lastminutexYUhu

wpisz kod: eKsiażki, eksiążka, ebook, audiobook, książka audio, eprasa, e-prasa, egazety

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz emailem specjalny kod do pobrania 4-go dowolnie wybranego kryminału na mp3 całkowicie za darmo.

Możesz skorzystać z usług naszego biura i wykupić dowolną audio-wycieczkę tylko do 4 maja, bowiem jest to wyprzedaż Last Minute!


>> Przykładowe kryminały audio objęte promocją <<


Dracula, Bram Stoker, Audioclub.pl - kryminał i sensacja, książki audio, audio, audiobook, mp3, słuchowisko, do słuchania,Zielony Trabant, Katarzyna Gacek, Agnieszka Szczepańska, Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. -kryminał i sensacja, książki audio, audio, audiobook, mp3, do słuchania, słuchowiskoDom na pustkowiu, Andrea Maria Schenkel, Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. - kryminał i sensacja, książki audio, audio, audiobook, mp3, do słuchania, słuchowiskoMorderca bez twarzy, Henning Mankell, Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. - kryminał i sensacja, książki audio, audio, audiobook, mp3, do słuchania, słuchowisko
TAJEMNICA SIEDMIU ZEGARÓW, Agatha Christie, Mozaika Sp. z o.o. - kryminał i sensacja, książki audio, audio, audiobook, mp3, słuchowisko, do słuchania,WAZA Z EPOKI MING, Tadeusz Kostecki, Mozaika Sp. z o.o. - kryminał i sensacja, książki audio, audio, audiobook, mp3, słuchowisko, do słuchania,MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE, Agatha Christie, Mozaika Sp. z o.o. - kryminał i sensacja, książki audio, audio, audiobook, mp3, słuchowisko, do słuchania,

KUPONY PROMOCYJNE ePartnerzy.com
AKTUALNIE DOSTĘPNE KUPONY PROMOCYJNE
PROMOCJE SPECJALNE
28 kwietnia - 4 maja 2009 r.

ARCHIWALNE KUPONY PROMOCYJNE
17 - 27 kwietnia 2009 r
źródło: http//epartnerzy.com


Ratings by outbrain