angielski przez Internet>> WEJDŹ DO STREFY PREMIUM - ZASMAKUJ PRZYSZŁOŚCI <<


NEXPRESSO PREMIUM - ZAMÓW DOSTĘP - OSZCZĘDZAJ
REWOLUCJA W DOSTĘPIE DO CYFROWYCH PUBLIKACJI
Mamy dla Ciebie specjalny dostęp do bazy naszych cyfrowych publikacji: dostęp Premium, na zasadzie kart pre-paid. Jako zarejestrowany członek Klubu Nexpresso, możesz wykupić dostęp do strefy Premium, w czterech wariantach:


:: BRĄZOWYM ::: ::: SREBRNYM ::: ::: ZŁOTYM ::: ::: PLATYNOWYM ::

NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP BRĄZOWY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP SREBRNY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP ZŁOTY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP PLATYNOWY - OSZCZĘDZAJ


Cała kwota zakupu dostępu zostaje przekazana na Twoje konto Premium w formie punktów do wykorzystania, na preferencyjnych zasadach.
  • Wybierasz z naszej oferty 1,5 tys. publikacji - co chcesz i kiedy chcesz - masz pełną dowolność przy pobieraniu produktów w ramach wykupionego dostępu.
  • Oszczedzasz nawet do 80% w stosunku do wersji tradycyjnej
  • Korzystasz z ofert i promocji specjalnych.

środa, 25 lutego 2009

W zdrowym Ciele… - 8% rabatu

:: kupony promocyjne ePartnerzy.com :: Zadbaj o sprawność i kondycję na całe życie! Dowiedz się jak osiągnąć wyraźne zmiany we własnej sylwetce i uzyskać wspaniały wygląd w naturalny sposób; Poznaj sprawdzone zestawy ćwiczeń siłowych dla mężczyzn i dla kobiet, o różnym stopniu trudności i zaawansowania; Poznaj tajniki optymalnego odżywiania; Dowiedz się, jakie odżywki i suplementy pomagają w utrzymywaniu dobrej formy fizycznej i psychicznej.
Twoja sylwetka i zdrowie są bezcenne! Zbuduj zgrabną, umięśnioną, wysportowaną sylwetkę! W przedstawionych poniżej publikacjach znajdziesz swoją drogę do osiągnięcia celu.
Ale po co przepłacać?

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: do 3 marca 2009 roku nagradzamy wszystkie zakupy wybranych epublikacji pomagających zadbać o Twoje zdrowie i sywetkę! Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 8%.

W trakcie realizacji zamówienia w koszyku, wpisz kod

PTDl2ax

Obniża on cenę wybranych e-publikacjio 8% !!!


wpisz kod: eKsiażki, eksiążka, ebook, audiobook, książka audio, eprasa, e-prasa, egazety


>> Tytuły wybranych e-publikacji objętych promocją <<


kliknij - zapoznaj się z publikacją - Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness, Tomasz Rychlik, e-książki, kulturystyka, sport, zdrowie, ćwiczenia silowe, wygląd, poradniki, eksiążki,złote myśli sp. z o.o., epartnerzy.comkliknij - zapoznaj się z publikacją - Witaminy, minerały i suplementy, Krzysztor Abramek, eksiążki, e-książki, poradniki, mineraly, suplementy, zdrowie, witaminy, jakość, styl życia, złote myśli sp. z o.o., epartnerzy.comkliknij - zapoznaj się z publikacją - Kulturystyka i Fitness, eprasa, e-prasa, hobby, ćwiczenia, kulturystyka, suplementy, fitness, życie, kif, epartnerzy.com

źródło: http//epartnerzy.com

Brak komentarzy:


Ratings by outbrain