angielski przez Internet>> WEJDŹ DO STREFY PREMIUM - ZASMAKUJ PRZYSZŁOŚCI <<


NEXPRESSO PREMIUM - ZAMÓW DOSTĘP - OSZCZĘDZAJ
REWOLUCJA W DOSTĘPIE DO CYFROWYCH PUBLIKACJI
Mamy dla Ciebie specjalny dostęp do bazy naszych cyfrowych publikacji: dostęp Premium, na zasadzie kart pre-paid. Jako zarejestrowany członek Klubu Nexpresso, możesz wykupić dostęp do strefy Premium, w czterech wariantach:


:: BRĄZOWYM ::: ::: SREBRNYM ::: ::: ZŁOTYM ::: ::: PLATYNOWYM ::

NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP BRĄZOWY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP SREBRNY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP ZŁOTY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP PLATYNOWY - OSZCZĘDZAJ


Cała kwota zakupu dostępu zostaje przekazana na Twoje konto Premium w formie punktów do wykorzystania, na preferencyjnych zasadach.
  • Wybierasz z naszej oferty 1,5 tys. publikacji - co chcesz i kiedy chcesz - masz pełną dowolność przy pobieraniu produktów w ramach wykupionego dostępu.
  • Oszczedzasz nawet do 80% w stosunku do wersji tradycyjnej
  • Korzystasz z ofert i promocji specjalnych.

środa, 25 lutego 2009

Sukces od Zaraz - 15% rabatu

:: kupony promocyjne ePartnerzy.com :: Czy wiesz jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu? Jak przełamać własną niemoc i niemożność rozpoczęcia i skończenia czegoś, o czym marzysz i co chcesz osiągnąć? Jak skupić się na osiąganiu swoich celów, a nie rozdrabniać się na inne niepotrzebne czynności, które zabierają Ci tylko czas? Jak pozbyć się złych nawyków, które Cię denerwują i przeszkadzają osiągać sukces? Jak rozpoznać i co zrobić, aby wcześniej wykryć drogę porażki i natychmiast z niej zawrócić? W jaki sposób podnosić się po porażkach i co zrobić, aby przeciwności nie demotywowały Cię i nie niszczyły Twojego zapału do działania? Co zrobić, kiedy nie radzisz sobie z życiowymi problemami, jak nie załamywać się i nie wpaść w depresję? Jak rozpoznać, że zaczynasz się wewnętrznie wypalać i niedługo stracisz motywację do działania? W jaki sposób zachowywać się, aby sprawiać wrażenie osoby bardziej pewnej siebie i wartościowej? Jak cieszyć się życiem i nie czuć urazy do innych?
Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w serii poradników "Sukces od Zaraz".

Osiągaj to, co postanowiłeś osiągnąć! Osiągaj SWÓJ SUKCES!


Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: do 3 marca 2009 roku nagradzamy wszystkie zakupy wybranych epublikacji z serii "Sukces od Zaraz"! Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 15%.

W trakcie realizacji zamówienia w koszyku, wpisz kod

PTLMYjm

Obniża on cenę wybranych e-publikacjio 15% !!!


wpisz kod: eKsiażki, eksiążka, ebook, audiobook, książka audio, eprasa, e-prasa, egazety


>> Tytuły wybranych epublikacji objętych promocją <<


kliknij - zapoznaj się z publikacją - mądre, szczęśliwe życie,Piotr Adamczyk, książki audio,  audio,  audiobook, mp3, motywacja, poradniki, psychologia, do sluchania, ludzie, sukcesu, cel, sukces, sens, złote myśli sp. z o.o., słuchowisko, do sluchania, epartnerzy.comkliknij - zapoznaj się z publikacją - Obudź się i zacznij żyć, Dorothea Brande, e-książki, eksiążki, motywacja, poradniki, psychologia, ludzie, sukcesu, obudź się, zacznij żyć, formula sukcesu, życie, złote myśli sp. z o.o., epartnerzy.comkliknij - zapoznaj się z publikacją - Zmień swoje myśli, Alan Falcone, eksiążki, e-książki, sukces, motywacja, motywowania, poradniki, psychologia, ludzie, sukcesu, ćwiczenia, życie, złote myśli sp. z o.o., epartnerzy.comkliknij - zapoznaj się z publikacją - Essence, eprasa, e-prasa, magazyn, branżowe, biznes, motywacja, motywowania, psychologia, jakość, styl życia, ludzie sukcesu, dla wszystkich, cel, epartnerzy.com

źródło: http//epartnerzy.com

Brak komentarzy:


Ratings by outbrain