angielski przez Internet>> WEJDŹ DO STREFY PREMIUM - ZASMAKUJ PRZYSZŁOŚCI <<


NEXPRESSO PREMIUM - ZAMÓW DOSTĘP - OSZCZĘDZAJ
REWOLUCJA W DOSTĘPIE DO CYFROWYCH PUBLIKACJI
Mamy dla Ciebie specjalny dostęp do bazy naszych cyfrowych publikacji: dostęp Premium, na zasadzie kart pre-paid. Jako zarejestrowany członek Klubu Nexpresso, możesz wykupić dostęp do strefy Premium, w czterech wariantach:


:: BRĄZOWYM ::: ::: SREBRNYM ::: ::: ZŁOTYM ::: ::: PLATYNOWYM ::

NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP BRĄZOWY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP SREBRNY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP ZŁOTY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP PLATYNOWY - OSZCZĘDZAJ


Cała kwota zakupu dostępu zostaje przekazana na Twoje konto Premium w formie punktów do wykorzystania, na preferencyjnych zasadach.
  • Wybierasz z naszej oferty 1,5 tys. publikacji - co chcesz i kiedy chcesz - masz pełną dowolność przy pobieraniu produktów w ramach wykupionego dostępu.
  • Oszczedzasz nawet do 80% w stosunku do wersji tradycyjnej
  • Korzystasz z ofert i promocji specjalnych.

środa, 7 stycznia 2009

“Psychologicznie” do słuchania - 10% rabatu

:: kupony promocyjne ePartnerzy.com :: Jak być szczęśliwym człowiekiem, który z łatwością rozwiązuje problemy, jakie życie stawia mu na drodze? Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi? Co robić i jak robić, aby osiągać wyznaczone cele i odkryć tajemnicę prawdziwego, trwałego sukcesu. Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie? Techniki motywacji, skutecznych negocjacji, najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu - uczucia, relacje, zachowania. Wszystko o psychologii w nowatorskiej formie - w postaci pliku mp3 do słuchania.

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: do 13 stycznia 2009 roku nagradzamy wszystkie zakupy książek audio w kategorii psychologia ! Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 10%.

W trakcie realizacji zamówienia w koszyku, wpisz kod


PT1hrtE


Obniża on cenę wszystkich książek audio w kategorii psychologia aż o 10% !!!
Oto przykładowe publikacje:

KUPONY PROMOCYJNE ePartnerzy.com


AKTUALNIE DOSTĘPNE KUPONY PROMOCYJNE
ARCHIWALNE KUPONY PROMOCYJNEźródło: http//epartnerzy.com

Brak komentarzy:


Ratings by outbrain