angielski przez Internet>> WEJDŹ DO STREFY PREMIUM - ZASMAKUJ PRZYSZŁOŚCI <<


NEXPRESSO PREMIUM - ZAMÓW DOSTĘP - OSZCZĘDZAJ
REWOLUCJA W DOSTĘPIE DO CYFROWYCH PUBLIKACJI
Mamy dla Ciebie specjalny dostęp do bazy naszych cyfrowych publikacji: dostęp Premium, na zasadzie kart pre-paid. Jako zarejestrowany członek Klubu Nexpresso, możesz wykupić dostęp do strefy Premium, w czterech wariantach:


:: BRĄZOWYM ::: ::: SREBRNYM ::: ::: ZŁOTYM ::: ::: PLATYNOWYM ::

NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP BRĄZOWY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP SREBRNY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP ZŁOTY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP PLATYNOWY - OSZCZĘDZAJ


Cała kwota zakupu dostępu zostaje przekazana na Twoje konto Premium w formie punktów do wykorzystania, na preferencyjnych zasadach.
  • Wybierasz z naszej oferty 1,5 tys. publikacji - co chcesz i kiedy chcesz - masz pełną dowolność przy pobieraniu produktów w ramach wykupionego dostępu.
  • Oszczedzasz nawet do 80% w stosunku do wersji tradycyjnej
  • Korzystasz z ofert i promocji specjalnych.

środa, 7 stycznia 2009

E-książki Wolters Kluwer Polska - z prawem zawsze na bieżąco - 10% rabatu

:: kupony promocyjne ePartnerzy.com :: Prawo towarzyszy nam stale i wciąż, od chwili narodzin do śmierci. Spełnia ogromną rolę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym każdego z nas. Umiejętność sprawnego poruszania się w meandrach prawa w dzisiejszym świecie jest wręcz niezbędna. Kodeksy, przepisy, ustawy, komentarze. Niezbędniki z dziedziny prawa - czytaj na ekranie wygodnie i tanio.

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: do 13 stycznia 2009 roku nagradzamy wszystkie zakupy e-książek Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska ! Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 10%.

W trakcie realizacji zamówienia w koszyku, wpisz kod


PTQ80ld


Obniża on cenę wszystkich e-książek wydawnictwa Wolters Kluwer Polska aż o 10% !!!


Oto przykładowe publikacje:


KUPONY PROMOCYJNE ePartnerzy.com


AKTUALNIE DOSTĘPNE KUPONY PROMOCYJNE
ARCHIWALNE KUPONY PROMOCYJNEźródło: http//epartnerzy.com

Brak komentarzy:


Ratings by outbrain