angielski przez Internet>> WEJDŹ DO STREFY PREMIUM - ZASMAKUJ PRZYSZŁOŚCI <<


NEXPRESSO PREMIUM - ZAMÓW DOSTĘP - OSZCZĘDZAJ
REWOLUCJA W DOSTĘPIE DO CYFROWYCH PUBLIKACJI
Mamy dla Ciebie specjalny dostęp do bazy naszych cyfrowych publikacji: dostęp Premium, na zasadzie kart pre-paid. Jako zarejestrowany członek Klubu Nexpresso, możesz wykupić dostęp do strefy Premium, w czterech wariantach:


:: BRĄZOWYM ::: ::: SREBRNYM ::: ::: ZŁOTYM ::: ::: PLATYNOWYM ::

NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP BRĄZOWY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP SREBRNY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP ZŁOTY - OSZCZĘDZAJ NEXPRESSO PREMIUM - DOSTĘP PLATYNOWY - OSZCZĘDZAJ


Cała kwota zakupu dostępu zostaje przekazana na Twoje konto Premium w formie punktów do wykorzystania, na preferencyjnych zasadach.
  • Wybierasz z naszej oferty 1,5 tys. publikacji - co chcesz i kiedy chcesz - masz pełną dowolność przy pobieraniu produktów w ramach wykupionego dostępu.
  • Oszczedzasz nawet do 80% w stosunku do wersji tradycyjnej
  • Korzystasz z ofert i promocji specjalnych.

środa, 10 grudnia 2008

Manipulacja - jak kontrolować decyzje innych? - 10%

:: kupony promocyjne ePartnerzy.com :: Czy wiesz w jaki sposób skutecznie wpływać na innych, jak kontrolować ich decyzje i jak bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony? Czy znasz niesamowitą moc słowa, myśli i wiary? Czy wiesz jak tą moc wykorzystać!?

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: do 16 grudnia 2008 roku nagradzamy wszystkie zakupy poradników z serii - Manipulacja! Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 10%.

W trakcie realizacji zamówienia w koszyku, wpisz kod


PTg9Fa7


Obniża on cenę poradników z serii - Manipulacja - aż o 10% !!!


Oto przykładowe publikacje:


KUPONY PROMOCYJNE ePartnerzy.comAKTUALNIE DOSTĘPNE KUPONY PROMOCYJNE ARCHIWALNE KUPONY PROMOCYJNE


Brak komentarzy:


Ratings by outbrain